Stanuch

O Firmie

Siedziba firmy: Kalwaria Zebrzydowska ul. Stolarska 19 A

 

Pracownia Mebli Stanuch

Markowe produkty i ponad dekada doœwiadczenia

Wybór odpowiednich mebli tapicerowanych jest niezwykle ważny. Ich zakupu nie dokonuje się przecież często. Raz wybrane przez wiele lat mają służyć do odpoczynku i pracy. Narożnik, tapczan czy sofa spełniają także istotne funkcje estetyczne, muszą więc przykuwać wzrok i idealnie komponować się z wystrojem wnętrz. Wybierając meble tapicerowane wykonane w pracowni Stanuch w Kalwarii Zebrzydowskiej niedaleko Krakowa, będą Państwo mieli pewność dobrze podjętej decyzji. Nasze meble łączą bowiem w sobie wszystko czego oczekują klienci: –piękno, trwałość i funkcjonalność. Od 2000 r.specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży najwyższej jakości mebli tapicerowanych. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne wzory,  jak i skomplikowane, nowoczesne projekty na dowolny wymiar. Gwarantujemy wysokiej jakości materiały obiciowe w szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnorodne wykończenia.

Polecamy m.in.:

Wygodne oraz funkcjonalne narożniki

Wygodne oraz funkcjonalne narożniki tworzymy z doskonałych materiałów w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki temu bez trudu można dobrać narożnik do wielkości i wystroju pomieszczenia. Wiele z naszych modeli posiada funkcję rozkładania, dzięki czemu może służyć również do wygodnego spania.

Nowoczesne sofy

Projektując i wykonując sofy, zwracamy przede wszystkim uwagę na komfort i niebanalny wygląd. Sofa często stanowi bowiem centralny punkt salonu i jest wykorzystywana na co dzień, jak i podczas okazjonalnych spotkań towarzyskich. Warto podkreślić także, że wiele naszych sof można kupić w zestawach wypoczynkowych wraz z fotelami czy pufami.

Rozkładane tapczany

Rozkładane tapczany idealnie sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach. Rozłożone stanowią wygodne miejsce do spania. Złożone natomiast zajmują niewiele miejsca, przez co zwiększa się wolna przestrzeń w pokoju. Produkujemy tapczany pasujące zarówno do sypialni, pokoju dziecięcego, jak i niewielkiego salonu.

Wielofunkcyjne wersalki

Wielofunkcyjne wersalki doskonale prezentują się zarówno w pokojach dziennych, jak i sypialniach. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać różnorakim gustom, dlatego oferujemy wersalki nawiązujące do tradycyjnych i nowoczesnych wzorów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni

 

Można nas znaleŸźć w odległośœci 35 kilometrów od Krakowa w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy Stolarskiej 19 A.

 

Stanuch - Historia Firmy

 

Stanuch - Spot

Stanuch - Produkcja
 
Tapicerstwo Rafał Stanuch, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, ul. Stolarska 19 A, tel./fax 33 876 41 38