Stanuch

Sypialnia tapicerowana, łóżko tapicerowane

Miękkość i relaks – to cechy naszych wyjątkowych sypialń. Oferujemy solidne i wygodne łoża małżeńskie o funkcjonalnych wymiarach i dekoracyjnych wezgłowiach. Można wybrać model z szufladami na pościel. Pojemniki wspomagane automatami pneumatycznymi ułatwiają podnoszenie wraz z materacem. Modne w ostatnich sezonach pikowanie zagłówka dodaje meblowi buduarowego stylu. Możliwość Różnorodnych wykończeń wezgłowi, gładkie, pikowane wykonane z paneli dają nieskończone możliwości aranżacji naszej sypialni.

Ściany wykończone elementami tapicerowanymi mają duży wpływ na ocieplenie naszych sypialni. Lekkości nadają wysokie nóżki i stelaże z stali nierdzewnej. Szarości, granaty i biele oraz inne kolory i rodzaje skór i tkanin to szerokie możliwości aranżacyjne. Dla amatorów oryginalnych wzorów – łoża o okrągłym kształcie. Wykonane są na solidnych stelażach sterowanych na pilota.

Sypialnie Pracowni Stanuch są rękodziełem, wykonywanym ręcznie, przez rzemieślników. Precyzja i dbałość o każdy detal jest dla nas priorytetem. Zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy fachowców, dbających o najmniejsze szczegóły. Nasze łóżka będą służyć Państwu przez bardzo długi czas i uprzyjemnią codzienny relaks oraz zasypianie, w fantastyczny sposób wypełnią sypialnię i zaspokoją każdy nawet najbardziej wybredny gust.
Tapicerstwo Rafał Stanuch, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, ul. Stolarska 19 A, tel./fax 33 876 41 38